Aktualności

18 Mar 2019 Oświadczenie Organizatora Festiwalu Muzyki Tanecznej

Warszawa, 11.03.2019 r.

Oświadczenie Organizatora Festiwalu Muzyki Tanecznej

Z ogromnym sentymentem wspominamy wszystkie dwadzieścia trzy(!) edycje Festiwalu Muzyki Tanecznej, które odbyły się w jednym z najpiękniejszych i najbardziej urokliwych miast, jakim jest Ostróda. W tym miejscu pragniemy podziękować przede wszystkim mieszkańcom, którzy przez lata tak wspaniale gościli miliony festiwalowiczów z całej Polski i zagranicy.

W związku nieprawdziwymi informacjami, jakie pojawiały się w mediach, pragniemy wyja-śnić zaistniałą i niezmiernie przykrą dla nas sytuację, która zmusiła nas do przeniesienia Festiwalu z Ostródy do Olsztyna. Od wielu miesięcy staraliśmy się uzyskać zgodę na organizację Festiwalu w Ostródzie oraz ustalić choćby wstępne założenia odnośnie współpracy. W tym roku wyjątkowo dłu-go nie otrzymywaliśmy tej zgody i nie wiedzieliśmy czy Burmistrz celowo zwleka z odpowiedzią, czy po prostu nie wykonuje należycie swoich obowiązków. Przyjęcie tak nieprzychylnej postawy przejawiło się również w niespełnieniu obietnic, jakie pojawiały się na fali sukcesu poprzednich edycji Festiwalu. Wówczas byliśmy zapewnieni, że w związku z rozwojem, liczebnością i dynamiką imprezy otrzymamy nowy, większy teren, lepiej uwarunkowany pod kątem organizacji tego typu wydarzenia. Było to spójne z naszą wizją i stanowiło naturalną konsekwencję dla rozwoju Festiwa-lu. Jak się jednak łatwo domyślić, żadne z tych zapewnień nie zostało zrealizowane.

W związku z bardzo ograniczonym kontaktem ze strony Burmistrza, oraz brakiem informacji i porozumienia w kluczowych kwestiach, byliśmy zmuszeni do szukania innych rozwiązań. Gdyby-śmy nie podjęli takich działań Festiwal mógłby się w ogóle nie odbyć. Udało nam się nawiązać współpracę z Miastem Olsztyn, którego władze od razu podjęły temat i chętnie nawiązały współ-pracę. Nie bez znaczenia jest długa tradycja Festiwalu, rozpoznawalność marki, a co za tym idzie duży impakt promocyjny, wizerunkowy i turystyczny dla miasta.

Dziękujemy Ostródzie na wspólnie spędzone festiwalowe lata, a wszystkich fanów muzyki tanecznej, disco i disco polo zapraszamy do udziału w nowej, historycznej i przełomowej odsłonie Festiwalu Muzyku Tanecznej w Olsztynie!


Z poważaniem,
Organizatorzy Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Tanecznej
World Media Sp z o.o.

03 Sep 2018 Aftermovie Ostróda 2018

Gorąco zachęcamy do obejrzenia "Aftermovie Ostróda 2018"  >>więcej

28 Jul 2018 Koncert Samanthy Fox odwołany

Z przykrością informujemy, że z przyczyn niezależnych od Organizatora dzisiejszy koncert Samanthy Fox zostaje odwołany. Zaistniała sytuacja spowodowana jest strajkiem pracowników jednej z linii lotniczych. Jak dowiadujemy się z oświadczenia managera Gwiazdy, pasażerowie zostali wpuszczeni na pokład po czym otrzymali komunikat, że muszą opuścić samolot. Samantha Fox wraz z ekipą spędziła całą noc na lotnisku w oczekiwaniu na wylot. Niestety bezskutecznie... Mimo tej przykrej informacji nie opuszcza nas duch dobrej, festiwalowej zabawy. Przypominamy, że na scenie wystąpi dziś blisko pięćdziesięciu Artystów! Odbędzie się gorąco wyczekiwany Koncert Debiutów, Premier oraz koncert Mandaryny. Życzymy przyjemnych wrażeń. Organizator/World Media

03 Jul 2018 Akredytacja dla Mediów

Uprzejmie prosimy w sprawie akredytacji o wysłanie zgłoszenia na adres biuroprasowe@worldmedia.pl 

02 Jul 2018 Darmowe wejściówki dla dzieci i niespełnosprawnych

Uprzejmie informujemy, że dzieci do lat 7 wchodzą za darmo oraz osoby z grupą wchodzą za darmo po okazaniu dokumentu stwierdzającego o grupie niepełnosprawności. Gorąco zapraszamy!

08 Jun 2018 Sławomir nie zaprasza

Sławomir WZYWA do przybycia na XXIII Festiwal Muzyki Tanecznej do Ostródy!

08 Jun 2018 KONCERT DEBIUTÓW - 28 lipca 2018!

Prezentujemy listę debiutantów, którzy wystąpią podczas XXIII Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie! Kibicujemy, trzymamy kciuki i nie możemy się doczekać występów!

27 Maj 2018 Vip Zone ....

Już 27-28 lipca 2018 r. zapraszamy do Strefy VIPna gorącą imprezę tego lata Best Summer Party Szczegóły wydarzenia oraz bilety dostępne na fanpagu Ostróda VIP Zone przez opcję „Kup teraz” . Strefa VIP otwarta w godz.18.00-3.00
*wstęp tylko dla osób pełnoletnich

27 Maj 2018 Festiwal już za kilka miesięcy

Cały świat żyje dziś ślubem pary królewskiej. My podziwiamy suknię ślubną panny młodej .A przy okazji mamy pytanie! Które przeboje disco polo chcielibyście usłyszeć na własnym weselu? A może pochwalicie się, jakie hity już królowały podczas Waszej imprezy ślubnej?

27 Maj 2018 Zenek Martyniuk to prawdziwy fenomen wśród artystów

Zenek Martyniuk to prawdziwy fenomen wśród artystów. Kochają go wszyscy - nawet osoby, które na co dzień nie słuchają disco polo, albo wręcz otwarcie mówią o tym jak naszego gatunku nie lubią. Największemu "szkalownikowi" muzyki chodnikowej mięknie serce, gdy słyszy "pa rapa pa ra pa pa", a nóżka zaczyna sama nieświadomie drgać w rytm piosenki. Jeżeli muzyka łagodzi obyczaje, to Akcent Polska jest wręcz książkowym przykładem na autentyczność tego powiedzenia.  


Dane kontaktowe

Miejsce imprezy:
Lotnisko Olsztyn - Dajtki
Sielska 34, 10-802 Olsztyn Zobacz na mapie

(22) 827 29 30

INFORMACJE
Regulamin Festiwalu
Polityka Prywatności
Regulamin Strefy VIP
Regulamin sprzedaży biletów do strefy VIP
Formularz

Wysyłając wiadomość akceptujesz politykę przetwarzania danych osobowych.